Kotły elektrodowe Zielona Góra

Szukając nowoczesnych technik ogrzewania, warto zwrócić uwagę na rozwiązania zasilane elektrycznie ze względu na ich ekologiczny charakter oraz wysoką skuteczność. Spośród różnego rodzaju metod szczególnym zainteresowaniem cieszą się kotły elektrodowe, czyli urządzenia wykorzystywane do ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej, które działają na zasadzie elektrolizy. Są doskonałym uzupełnieniem dla obiektów wykorzystujących panele fotowoltaiczne lub inne odnawialne źródła energii generujące energię elektryczną.

Więcej informacji

Dlaczego warto wybrać kotły elektrodowe w Zielonej Górze?

Nieprzypadkowo kotły elektrodowe w Zielonej Górze cieszą się rosnącą popularnością. Tego rodzaju urządzenia cechują się niemal 100% wydajnością, a do tego pobierają stosunkowo mało energii, porównując z innymi metodami ogrzewania elektrycznego. Pracują wydajnie, a ich koszt nie różni się od ceny kotłów grzewczych zasilanych np. gazem. Prostota budowy sprawia, że są niezawodne i praktycznie nie wymagają serwisu.

Najlepsza oferta kabli grzewczych w Zielonej Górze i okolicach!
Sprawdź teraz ofertę kabli grzewczych

Kotły elektrodowe Zielona Góra od InnoDom

Kotły elektrodowe do ogrzewania od InnoDom to wydajne urządzenia firmy Red Dragon, renomowanego producenta docenianego za jakość oraz wytrzymałość wykonywanych produktów. Kotły są odpowiednim rozwiązaniem do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań lub lokali komercyjnych. Eksperci InnoDom zalecają również połączenie zasilania elektrycznego z fotowoltaiką, co znacznie obniży koszty eksploatacyjne systemu.

Opinie o InnoDom

Firma InnoDom zakładała u mnie fotowoltaikę i folie grzewcze. Wszystko na plus. Jestem zadowolony z współpracy i chętnie skorzystam z usług tej firmy w przyszłości.


Adam

Trzeci raz korzystałem z usług InnoDom. Według mnie nie ma lepszej firmy zajmującej się fotowoltaiką. Polecam gorąco!


Maciek

Jeśli ktoś szuka firmy zakładającej fotowoltaikę, to szczerze to polecam InnoDom. Atrakcyjne ceny, fachowe podejście i szybka realizacja zlecenia.


Wiesiek

Firmę InnoDom tworzą świetni fachowcy, którzy naprawdę znają się na tym, co robią. Służą radą i chętnie odpowiadają na każde pytanie. Dodatkowo świadczą usługi w bardzo niskich cenach. Polecam!


Jurek

Wszystkim osobom szukającym fachowców od fotowoltaiki polecam InnoDom. Według mnie to liderzy w swojej branży. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą.


Kazek

InnoDom- fachowość, terminowość, profesjonalizm i super podejście do klienta. Pracownicy tej firmy to prawdziwi specjaliści, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę. Serdecznie polecam!


Ania